Previous
Previous Product Image

женски патики

5.190,00 ден
Next

Mашка јакна

7.990,00 ден
Next Product Image

Mашка јакна

6.390,00 ден

Машка зимска јакна со силиконски фил од Flair. Многу мека и топла постава. Слободна силуета. Прицврстувањето е со патенти на џебовите, како и по целата должина. За поголема изолација од студот се прицврстува и со дебела лента со копчиња напред.

Description

Сoстав: 100% полиестер

Additional information

Величина

, , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mашка јакна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping