Previous
Previous Product Image

Mашка јакна

7.990,00 ден
Next

јакна

5.490,00 ден
Next Product Image

Mашка јакна

7.990,00 ден

Feel The Move – јакна од типот зимски капут со силиконски фил. Лабава, права силуета, средна должина. Има два странични џебови со патент, и два горни + внатрешни џебови со копче. За поголема изолација е двојното, предно прицврстување.

Description

Сoстав: 100% полиестер

Additional information

Величина

, , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mашка јакна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping