Previous
Previous Product Image

Mашка јакна

6.390,00 ден
Next

Mашка јакна

7.990,00 ден
Next Product Image

Mашка јакна

7.990,00 ден

Кратка зимска јакна FEEL THE MOVE, со силиконски фил од Flair. Многу мека и топла постава. Слободна силуета. Прицврстувањето е со патенти на џебовите, како и по целата должина. За поголема изолација од студот – се прицврстува и со дебела, велкро лента напред.

Description

Сoстав: 100% полиестер

Additional information

Величина

, , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mашка јакна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping