Previous
Previous Product Image

јакна

5.490,00 ден
Next

јакна

6.390,00 ден
Next Product Image

јакна

5.490,00 ден

Ватирана, женска FLAIR LIFESTYLE јакна со качулка, погодна за зима. Сечењето е вградено, чист дизајн. Прицврстувањето е двојно, за повеќе топлина на телото – преку централна патент, високо до вратот и преку велкро лента. Аспираторот се отстранува.

SKU: 265006-1-1 Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав:  100% полиестер

Additional information

Величина

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “јакна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping