Previous
Previous Product Image

машка маица

1.190,00 ден
Next

Јакна

8.990,00 ден
Next Product Image

Mашка јакна

8.690,00 ден

FLAIR FTM – зимска јакна што секој маж треба да ја има во зима. Со памучен фил, заштитна подлога, многу џебови, вклучително и внатрешен, јакната ќе обезбеди топлина и удобност во текот на зимската сезона. Зимски јакни од новата колекција на FLAIR. Одберете величина и нарачајте онлајн .

Description

Сoстав: 100% полиестер

Additional information

Величина

, , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mашка јакна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping