Previous
Previous Product Image

женски патики

5.190,00 ден
Next

Тренерки

4.390,00 ден
Next Product Image

Шорц

1.399,00 ден

Спектакуларни машки шорцеви од летната колекција Flair SS22 во портокалова боја. Има странични џебови без патент, ременот е широк, со прилагодливи врски. Дизајнот е освежен со логото на брендот. Сечењето е лабаво. Должината е над коленото. 
Categories: ,

Description

Спектакуларни машки шорцеви од летната колекција Flair SS22 во портокалова боја. Има странични џебови без патент, ременот е широк, со прилагодливи врски. Дизајнот е освежен со логото на брендот. Сечењето е лабаво. Должината е над коленото. 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шорц”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping