Previous
Previous Product Image

чорапи

390,00 ден
Next

чорапи

390,00 ден
Next Product Image

чорапи

390,00 ден

Спортски, полуклишани чорапи во црна боја. Со логото на Flair и засилени, задебелени области на прстите и петите, тие се погодни за сите видови спортови и планински трекинг. Достапни се и во бела боја. Пакетот се состои од 2 пара!

Description

Состав:
85% памук
13% полиамид
2% еластин

Additional information

Број

, , , , , , , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “чорапи”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping