Previous
Previous Product Image

чантa

990,00 ден
Next

ранец

1.890,00 ден
Next Product Image

чантa

990,00 ден

Чанта во тегет боја, со лого на Flair. Ткаенината е обложена, наликува на кожа. Има еден голем џеб со патент, во кој има неколку помали прегради. На предната страна има помал полувертикален патент, кој открива длабок џеб. Чантата е со средна големина
SKU: 600028 Categories: , Tag:

Description

Состав: 100% полиестер

Големина: 18 x 23

 

Additional information

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “чантa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping