Previous
Previous Product Image

Тренерки

4.690,00 ден
Next

хеланки

1.290,00 ден
Next Product Image

хеланки

1.890,00 ден

Хеланки со висок струк од фитнес серијата FLAIR. Женските хеланки се шарени и карактеристични за жените кои сакаат да блеснат. Уникатната комбинација на удобни ткаенини ви дава удобност и стил во секојдневниот живот. Изработен е од 80% полиестер и 20% ликра, што го прави удобен, еластичен и издржлив. Со него ќе уживате за време на вежбање во теретана, исто така за јога или трчање и други спортски активности. Фитнес хеланките од Flair Sport не ја иритираат кожата и можете безбедно да ги перете во машина за перење на точните степени наведени на етикетата. Хеланките имаат практичен џеб на половината, во кој можете да го ставите клучот од шкафче или клуб картичка. Нагласете ги вашите облини со нашите женски хеланки.

Description

Состав:

80% полиестер
 
20% ликра 

Additional information

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “хеланки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping