Previous
Previous Product Image

фустан

1.590,00 ден
Next

тренерки

4.690,00 ден
Next Product Image

тренерки

5.390,00 ден

Машки тренерки од полиестер од колекцијата FLAIR SKY. Темно сина боја, со мекa ткаенина со ромбоиден дизајн. Амблем со логото на брендот се наоѓа на двата дела на тренерките. Џебовите се со патенти. FLAIR машките облеки се разновидни. Изберете го вашиот модел и нарачајте онлајн.

Description

Сoстав:  70% памук

30% полиестер

Additional information

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping