Previous
Previous Product Image

тренерки

4.690,00 ден
Next

елек

5.390,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.690,00 ден

Полиестер тренерки од колекцијата FLAIR-FEEL THE MOVE. Тркалезното, добро познато лого на брендот - F.T.M., сместено на неговите два дела, лесно го комбинира аутфитот со многу предмети од серијата F.T.M. во веб-страницата. Изберете модел и нарачајте Online .

Description

Состав: 

90% полиестер 
10% еластин

 

Достапни во салоните на FLAIR во Тетово и Гостивар .

Additional information

Величина

, , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping