Previous
Previous Product Image

тренерки

5.090,00 ден
Next

тренерки

5.390,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.390,00 ден

Машки тренерки од колекцијата Flair FW22. Моделот е чист, во темно сина боја, со висок квалитет.  Бесплатна достава над 3000 денари.
Нарачајте Online.

Description

Состав:

70% памук

20% полиестер

10% еластан

Достапни во салоните на Flair во Тетово и Гостивар, нарачајте online !

Additional information

Величина

, , , , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping