Previous
Previous Product Image

тренерки

4.690,00 ден
Next

тренерки

5.090,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.390,00 ден

Машки памучни тренерки, колекција Flair FW22. Мек и удобен материјал, во комбинација на светло и темно сина боја. Горниот дел завршува со манжетна,без капа. Дното е исправено, обично, темно сино. Џебовите на двата дела имаат скриени патенти. 
Одберете и нарачајте Online .

Description

Состав:

70% памук

20% полиестер

10% еластан

 

Достапни во салоните на FLAIR во Тетово и Гостивар .

Additional information

Величина

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping