Previous
Previous Product Image

Тренерки

4.690,00 ден
Next

тренерки

4.390,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.690,00 ден

Стилски црни тренерки од серијата FLAIR FEEL THE MOVE - нова колекција. Тренерките што ќе го носите со задоволство е направен од лесен материјал. Горниот дел на облеката има патент и качулка на која има врски. Има и џебови со патент, ракавот е раглан и има манжетна. Горниот дел има нов, дискретен отпечаток на логото на брендот, кој е на задната десна страна. На дното има и џебови со патент и сошиено лого на F.T.M. Ногата е малку заострена и завршена со манжетна. Материјалот не е многу растеглив, не избледува кога се пере. Спојте ја облеката со координирани патики, маици и повеќе од Flair.
Нарачајте Online преку страницата на Flair Macedonia !

Description

Состав: 
 
 90% полиестер,
 10% еластин.

Нарачајте онлајн.
 

Additional information

Боја

Величина

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping