Previous
Previous Product Image

Тренерки

4.690,00 ден
Next

Тренерки

4.690,00 ден
Next Product Image

Тренерки

4.690,00 ден

Бидете ажурирани и стилски со одличната облека во маслинеста боја, од серијата FLAIR SKY - нова колекција. Свежиот сет на врвови и долни делови е погоден и за спорт и за секојдневно излегување. Горниот дел е краток, ракавот е раглан и завршува со ластик кај зглобовите. Има џебови напред. Дното е еластично на половината, како и на дното на ногата. Ткаенината е памук. Со свеж младешки модел ќе се чувствувате удобно и ќе бидете забележани насекаде. Изберете ја вашата големина и нарачајте онлајн.
SKU: 211040 з Categories: , ,

Description

Состав:

 
65% памук,

35% полиестер.

Additional information

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping