Previous
Previous Product Image

тренерки

4.390,00 ден
Next

женски патики

5.190,00 ден
Next Product Image

Тренерки

5.090,00 ден

Flair Polyester Team Женска колекција - FW23. Лесно ватиран модел, во црна боја, со рефлектирачки принтови на повеќе места. Џебовите од двата дела се без патент. Изберете величина и нарачајте онлајн.

Description

Состав:
 
90% полиестер 
10% еластан

Бидете дел од FLAIR екипата !

Additional information

Величина

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping