Previous
Previous Product Image

дуксер

3.190,00 ден
Next

тренерки

4.390,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.390,00 ден

Машки, спортски модел од колекцијата FLAIR SKY. Комбинација од претежно сива боја, со црни рабови на ракавите и нозете. Долниот дел се стеснува по должината на ногата и завршува со манжетна. Достапно и во потемна боја.

Description

Состав: 

70% полиестер 
30% памук

 

Достапни во салоните на FLAIR во Тетово и Гостивар .

Additional information

Величина

, , , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping