Previous
Previous Product Image

тренерки

4.690,00 ден
Next

тренерки

4.890,00 ден
Next Product Image

тренерки

3.890,00 ден

Flair Collection машки тим - FW21. Моделот е во класична црна боја, со дискретно лого во бела боја. Горниот дел е без капа. Бесплатна достава над 3000 ден.
SKU: 111042 c Categories: , , Tags: ,

Description

Состав:

85% памук,

15% полиестер

Достапни во салоните на FLAIR во Тетово и Гостивар .

Additional information

Величина

Боја

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping