Previous
Previous Product Image

тренерки

4.690,00 ден
Next

тренерки

3.890,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.690,00 ден

Машки црни тренерки од колекцијата Flair - FW21. Впечатливите детали во форма на контрастни бели ленти и букви по целата должина на страните ќе ве направат да се истакнете во секоја ситуација. Тренерките се достапни во црна и темно сина боја .
SKU: 111065 c Categories: , , Tags: ,

Description

Состав:

85% памук,

15% полиестер

Достапни во салоните на FLAIR во Тетово и Гостивар .

Additional information

Величина

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping