Previous
Previous Product Image

тренерки

4.690,00 ден
Next

тренерки

4.690,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.390,00 ден

Машки тренерки од колекцијата FLAIR SKY.Главната боја е темно сина, во комбинација со светло сини детали и натписи на двата дела. Горниот дел има интересно поставени странични џебови без патент. Дното е исправено, но завршува со тенок ластик. 
Изберете ја вашата големина и нарачајте Online .
SKU: 112062 ts Categories: , , Tags: ,

Description

Сoстав:    70% памук

20% полиестер

10% еластан

 

 

Достапни во салоните на FLAIR во Тетово и Гостивар .

Additional information

Величина

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping