Previous
Previous Product Image

Шорц

1.399,00 ден
Next

Тренерки

4.690,00 ден
Next Product Image

Тренерки

4.390,00 ден

Женски тренерки, од колекцијата SKY на FLAIR - FW21. Моделот е комбинација од жолта и бела боја.
Жолтите нијанси се по должината на ракавите и нозете, во форма на принт со натпис. 
Изберете го вашиот модел и нарачајте онлајн.

Description


Состав:

85% памук

10% полиестер

5% еластин
Изберете го вашиот модел и нарачајте онлајн.

Additional information

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping