Previous
Previous Product Image

тренерки

4.390,00 ден
Next

тренерки

4.390,00 ден
Next Product Image

тренерки

4.890,00 ден

Дочекајте ја зимата со женски аутфит од колекцијата FLAIR FW22. Материјалот е целосно полиестер, еластичен и брзо се суши. Горниот дел е со капа и странични џебови. Долните тренерки се стеснуваат по должината на ногата и завршува со еластична лента.
Одберете величина и нарачајте Online . 


Description

Состав:

90% полиестер

10% еластан

Additional information

Боја

Величина

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping