Previous
Previous Product Image

тренерки

4.890,00 ден
Next

тренерки

4.890,00 ден
Next Product Image

тренерки

5.090,00 ден

Женски тренерки, аутфит од пролетната колекција на Flair. Цврст модел, во црна боја, со шлицови од страните на горниот дел. Џебовите на двата дела се исечени, без патент. Изберете големина и нарачајте онлајн.

Description

Состав: 

85% памук
15% полиестер

Additional information

Боја

Величина

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping