Previous
Previous Product Image

тренерки

5.390,00 ден
Next

тренерки

4.890,00 ден
Next Product Image

тренерки

5.390,00 ден

Машки тренерки од новата колекција FW22. Моделот е изработен од густа, тесна ткаенина во маслинеста боја. Долниот дел е заоблен и подолг одзади. Џебовите на двата дела се без патент, панталоните се тенки. FLAIR машките облеки се разновидни. Изберете го вашиот модел и нарачајте онлајн.

Description

Состав:

70% памук

30% полиестер

Additional information

Боја

Величина

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping