Previous
Previous Product Image

тренерки

4.390,00 ден
Next

тренерки

5.390,00 ден
Next Product Image

тренерки

5.390,00 ден

Машки тренерки од полиестер од колекцијата FLAIR SKY. Темно сина боја, со мека и ладна ткаенина со ромбоиден дезен. Амблем со логото на брендот се наоѓа на двата дела на тренерките, а натписот SKY RUN - на десниот ракав. Џебовите се без патенти. FLAIR машките облеки се разновидни. Изберете го вашиот модел и нарачајте онлајн.
SKU: 115060 Categories: , ,

Description

Состав:

90% полиестер

10% еластан

Additional information

Боја

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping