Previous
Previous Product Image

поло маица

1.890,00 ден
Next

јакна

7.190,00 ден
Next Product Image

поло маица

1.890,00 ден

Машка поло маичка со крагња. Нов, свеж модел во сина боја, со лого напред лево. Може да се комбинира со шорцеви од истата серија, како и со спортска и спортско-елегантна облека.
SKU: 177013 С Categories: , ,

Description

Состави:

60% памук

40% полиестер

Additional information

Величина

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “поло маица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping