Previous
Previous Product Image

машка маица

1.190,00 ден
Next

машка маица

1.190,00 ден
Next Product Image

машки шорцеви

2.330,00 ден

 

 

Машки памучни шорцеви од новата колекција FLAIR SS23, во сива боја. Материјалот е густ. Без обвивка на џебовите и нозете, што ги прави спектакуларни и забележливи насекаде. Имаат џебови без патенти, ременот е широк и има внатрешни врски. Дизајнот е освежен со црно лого над левата бутина. Комбинирани се со дуксер без ракави од истата серија. Достапно и во кафена и виолетова боја.
SKU: N/A Categories: , , Tags: , , ,

Description

Состав:

90% памук

10% полиестер

Additional information

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки шорцеви”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping