Previous
Previous Product Image

долен дел

1.890,00 ден
Next

машки патики

4.190,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

Машки чизми од зимската колекција на Flair.Топли и удобни со висина до глужд за подобра заштита од студот.Внатрешноста е текстилна.Изберете ја вашата големина и купете онлајн.Бесплатна достава за сите нарачки над 3000 денари.
SKU: LSW FW21 870047 Categories: , , Tags: , , , ,

Description

Состав: 

горен дел - текстил, 
ѓон - гума

Additional information

Број

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping