Previous
Previous Product Image

машки патики

5.190,00 ден
Next

машки патики

5.190,00 ден
Next Product Image

женски патики

5.190,00 ден

SKY RUN SS22 - унисекс, спортски чевли дел од новата колекција пролет-лето SS22 на Flair. Чисти линии во бело, со комбинација на силиконски орнаменти и гумено лого на јазикот. Достапни се и во црна боја.
SKU: SKY RUN SS22 0829006 Categories: , , Tags: , , , ,

Description

Состав: 

 горен дел - текстил, 
 ѓон - гума

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женски патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping