Previous
Previous Product Image

машки патики

5.190,00 ден
Next

женски патики

5.190,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

CROSSONE SS22 - машки спортски чевли, дел од новата летна колекција SS22 на Flair. Новиот дизајн е освежен со големи букви FLAIR од страна и рефлектирачка лента. Стабилниот, висок ѓон го омекнува движењето на која било површина. Достапен е и со портокалов ѓон.
SKU: 870050 Categories: , ,

Description

Состав:

 горен дел - текстил,
 ѓон - гума

Additional information

Број

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping