Previous
Previous Product Image

машки патики

4.190,00 ден
Next

машки патики

5.190,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

CROSSONE SS22 - машки спортски патики, дел од новата летна колекција SS22 на Flair. Новиот дизајн е освежен со портокалови детали и делови од ѓонот. Се одликува со големи FLAIR странични букви и рефлектирачка неонска лента. Стабилниот, висок ѓон го омекнува движењето на која било површина. Достапно и во целосно црно. 
SKU: CROSSONE SS22 870050 p Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав:
горен дел - текстил,
ѓон - гума

Additional information

Број

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping