Previous
Previous Product Image

машка маица

1.190,00 ден
Next

машки патики

5.190,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

Секогаш први, секогаш удобни, секогаш успешни - со новиот летен модел на спортски чевли од Flair - FAST ONE. Горниот дел е изработен од дише, без да биде проѕирен, обложен со силиконски детали. Уникатен, нов ѓон за брендот - иновативен, стабилен и издржлив. Достапно и во сива боја.

Description

Состав: 
горен дел - синтетички
ѓон - гума

Additional information

Број

, , , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping