Previous
Previous Product Image

женски патики

4.490,00 ден
Next

машки патики

5.190,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

Летниот модел од колекцијата SKY RUN SS23 на Flair е на вашето внимание – бело. Горниот дел е мрежест, обложен со силиконски детали. Уникатниот ѓон типичен за серијата SkyRun се врати – докажано удобен, стабилен и издржлив.

SKU: 880056 white-1 Categories: , , Tags: , , , , ,

Description

Состав: 
горен дел - синтетички
ѓон - гума

Additional information

Број

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping