Previous
Previous Product Image

машки патики

5.190,00 ден
Next

женски патики

5.190,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

FLEX RUN SS22 - машки спортски чевли, дел од новата колекција пролет-лето SS22 на Flair. Сиво плетено, во комбинација со црни силиконски орнаменти и натписи. Иновативниот дводелен ѓон дава поголема слобода на движење на стапалото. Достапно и во црвена боја
Изберте бројче и нарачајте Online преку нашата веб-страна .
SKU: EASY FLEX FW22 870052 Categories: , , Tags: , , , ,

Description

Состав:
Состав: горен дел - текстил, 
ѓон - гума
 

Additional information

Број

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping