Previous
Previous Product Image

машки патики

4.390,00 ден
Next

женска блуза

1.790,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

Ф.Т.М. - Новите машки чевли на FLAIR од колекцијата зима 2022. Удобни и стабилни, благодарение на платформата со висок грипер. Погоден за зимски прошетки во природа. Изберете големина и купете онлајн. 
SKU: F.T.M. FW21 08290016 Categories: , , Tags: , , ,

Description

Состав: 

горен дел - текстил, 
ѓон - гума

Additional information

Број

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping