Previous
Previous Product Image

машки патики

4.390,00 ден
Next

машки патики

4.190,00 ден
Next Product Image

машки патики

5.190,00 ден

FLEX RUN SS22 - машки спортски патики, дел од новата колекција есен SS22 на Flair. Огнено црвено плетено, во комбинација со црни и портокалови букви. Иновативниот дводелен ѓон дава поголема слобода на движење на стапалото. Изберете големина и нарачајте online.

Description

состав:
  горен дел - текстил, 
  ѓон - гума

Additional information

Број

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машки патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping