Previous
Previous Product Image

долни тренерки

2.190,00 ден
Next

машка маица

1.190,00 ден
Next Product Image

машка маица

1.190,00 ден

Flair SS22 летна колекција памучна маичка за мажи. Атрактивен дизајн во кралско сина боја со комбинација на бело, во форма на шарен принт и букви на ракавите. Материјалот е лесен. Се комбинира со шорцеви од истата серија.
SKU: 176270 Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав:  100% памук

Additional information

Величина

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машка маица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping