Previous
Previous Product Image

машка маица

1.190,00 ден
Next

машка маица

1.190,00 ден
Next Product Image

машка маица

1.190,00 ден

Зелена, полиестерска маица од серијата FLAIR. Ладен и брзо сушечки материјал кој не ја задржува влагата на телото. Се одликува со контрастно печатење на логото и рефлектирачка лента на задната страна. Достапно и во црна боја.
SKU: 175036-1 Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав:

 68,4% полиамид
 26% полиестер
 5,6% спандекс

Additional information

Величина

, , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машка маица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping