Previous
Previous Product Image

машка маица

1.190,00 ден
Next

машка маица

1.190,00 ден
Next Product Image

машка маица

2.890,00 ден

Машки тенк, тип дуксер без ракав во сива боја. Материјалот е густ. Со врвки на хаубата и голем преден џеб без преграда. Се комбинира со шорцеви од истата серија. Достапно и во виолетова и кафена боја. Универзална комбинација со многу од ставките на страницата.
SKU: 175036-1-1-1 Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав:

90% памук

10% полиестер

 

Additional information

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “машка маица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping