Previous
Previous Product Image

чорапи

270,00 ден
Next

женски чанти

1.190,00 ден
Next Product Image

женски чанти

1.190,00 ден

Женска чанта со контрастно лого Flair. Има голема главна преграда со патент и неколку помали внатрешни џебови. Предниот дел има и длабока преграда што се откачува со метално копче. Долниот дел е потесен. Може да се носи со рака преку страничните рачки или преку рамо преку долгиот прилагодлив ремен за рамо.

Description

Состав: 100% полиестер

Големина: 43 X 35

Additional information

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женски чанти”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping