Previous
Previous Product Image

машки патики

5.190,00 ден
Next

женски патики

5.190,00 ден
Next Product Image

женски патики

5.190,00 ден

FLEX RUN FW22 - дочекајте ја зимата 2022 година со новиот модел на спортски чевли Flair. Стабилна и удобна платформа, со горен дел кој наликува на велур во комбинација со еко кожа. Висината на патиката е под глуждот, но создава чувство на топол плик.
SKU: 880053 Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав:
 горен дел - велур, мазна кожа
 ѓон - гума

Additional information

Број

, , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женски патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping