Previous
Previous Product Image

женски патики

4.390,00 ден
Next

женски патики

4.390,00 ден
Next Product Image

женски патики

5.190,00 ден

Новиот модерен хит од испробаната колекција SKY RUN сега е достапен за вас. Комбинацијата од велур и обложен дел дава сигурност и топлина за вашите есенски прошетки. Ѓонот совршено ја нагласува иновативната технологија и го прави спортувањето и пешачењето пријатни. Стилски, погоден за секојдневниот живот. Изберете големина и купете онлајн.
SKU: 880047 Categories: , , Tags: , ,

Description

Состав: 

горен дел - велур, 
ѓон - MD+RB.

Additional information

Број

, , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женски патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping