Previous
Previous Product Image

женски патики

5.190,00 ден
Next

женски патики

4.390,00 ден
Next Product Image

женски патики

4.390,00 ден

Уште една модерна понуда на Flair за зимската сезона сега е достапна за вас. Импресивен надворешен дел, со цврст ѓон кој совршено ја нагласува иновативната технологија и штити од надворешни влијанија. Стилски, погоден за секојдневниот живот и спортот. Изберете големина и купете онлајн.
SKU: 880048 бж Categories: , , Tags: ,

Description

Состав:
 
  горен дел - полиестер/плетено, 
  ѓон - гума.

Additional information

Број

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женски патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping