Previous
Previous Product Image

машки патики

5.190,00 ден
Next

Шорц

1.399,00 ден
Next Product Image

женски патики

5.190,00 ден

URBAN SS23 - Следната трендовска понуда на Flair за сезоната пролет-лето, сега е достапна за вас. Импресивен изглед - плетена мрежа, непроѕирен горен дел и докажано претпочитаниот ѓон што совршено ја истакнуваат иновативната технологија и штитат од надворешни влијанија. Сето тоа варираше со сини прскања на ѓонот. Стилски, погоден за секојдневниот живот и спортот. Изберете големина и купете онлајн.

Description

Состав: 
горен дел - синтетички
ѓон - гума

Additional information

Број

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женски патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping