Previous
Previous Product Image

женски патики

5.190,00 ден
Next

машки патики

5.190,00 ден
Next Product Image

женски патики

4.490,00 ден

CROSS SS23 – унисекс, спортски чевли дел од новата колекција пролет-лето SS23 на Flair. Овие патики комбинираат атрактивен изглед со цврст ѓон погоден за сите терени. Привлечните ленти во боја ја освежуваат претежно црната боја на чевелот.

SKU: 880057 purple Categories: , , Tags: , , , ,

Description

Состав: 
горен дел - текстил
ѓон - гума

Additional information

Број

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женски патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping