Previous
Previous Product Image

женска јакна

2.790,00 ден
Next

женска маица

1.190,00 ден
Next Product Image

женски елек

2.790,00 ден

Фатиран женски елек FLAIR, во црна боја. Моделот има лабав крој и чиста силуета. Елекот се затвора со патент и има џебови. Соодветна облека и за употреба во работна средина поради практичната боја. Одличен е и за секојдневна употреба во студените месеци од годината.
SKU: Е0002 Categories: , ,

Description

Состав: 

 100% полиестер.

Additional information

Величина

, , , , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женски елек”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping