Previous
Previous Product Image

женска блуза

1.790,00 ден
Next

женски елек

2.790,00 ден
Next Product Image

женска јакна

2.790,00 ден

Фатиран женски елек FLAIR, во сива боја. Моделот има лабав крој и чиста силуета. Елекот се затвора со патент и има џебови. Соодветна облека и за употреба во работна средина поради практичната боја. Одличен е и за секојдневна употреба во студените месеци од годината.
SKU: Е0001 Categories: , ,

Description

Состав: 

 100% полиестер.

Additional information

Величина

, , , , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женска јакна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping