Previous
Previous Product Image

женски елек

2.790,00 ден
Next

женска маица

1.190,00 ден
Next Product Image

женска маица

1.190,00 ден

(3 customer reviews)
Женска маичка од летната колекција FLAIR SS22. Мека, памучна ткаенина во корална боја која не ги привлекува сончевите зраци. Цветен принт со лого во розови нијанси на градите и заобленото дно ја прават маичката уникатна.
SKU: ZM0001 Categories: , , Tags: , , ,

Description

Сoстав:  100% памук

Additional information

Величина

, , , , , ,

3 reviews for женска маица

  1. Христијан

    Одличен квалитет !

  2. Nino

    Super kvalitet,brza dostava,prilagodliva cena .

  3. Nino

    Brza dostava,prilagodliva cena .

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping