Previous
Previous Product Image

женска маица

1.190,00 ден
Next

женска маица

1.190,00 ден
Next Product Image

женска маица

1.690,00 ден

Нова кратка маичка од серијата ZD by FLAIR. Маичката е во зелена боја, а ткаенината е целосно испечатена со интересни елементи. Логото FLAIR е дискретно над градите напред. Практична ткаенина што брзо се суши, може да се носи и во секојдневниот живот и во теретана. Комбинирајте со хеланки од истата серија, изберете ја вашата големина и нарачајте онлајн.
SKU: ZM0004 Categories: , , Tags: , , ,

Description

Состав:

90% полиестер,

10% еластан.

Additional information

Величина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женска маица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping