Previous
Previous Product Image

машки патики

5.190,00 ден
Next

женска блуза

1.790,00 ден
Next Product Image

женска блуза

1.790,00 ден

Женска спортска блуза FLAIR, од колекцијата F. T. M. - Feel The Move. Принтот на предната страна е со слоганот на FLAIR. Изберете ги најсоодветните модели, ткаенини, бои со кои ќе се чувствувате удобно.
SKU: 0504001 Categories: , ,

Description

Состав:

71.2% памук,

28.8% полиестер.

Additional information

Величина

, , , , , ,

Боја

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “женска блуза”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping